Wyciskarki do owoców. Którą wybrać? cz II

Wyciskarki do owoców. Którą wybrać? cz II

Należy się przede wszystkim zastanowić jak duże środki na takie urządzenie możemy przeznaczyć.

Najdroższe kosztować mogą kilka tysięcy złotych. Będzie taką między innymi sprzęt Angel 8500s. Uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie wyciskarek, która świetnie się prezentuje. Wielką zaletą tego urządzenia będzie to, że wykonana jest ze stali nierdzewnej, ma dwa ślimaki miażdżące, którego świdry wykonane są ze stali chirurgicznej, dzięki temu sok nie będzie miał kontaktu z plastikiem. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Większość klientów zadowolona jest także z urządzenia Kuvings. Jest to taki sprzęt, który inaczej niż sokowirówka będzie pracował cicho i charakteryzuje się tym, że łatwo rozbiera się go na części i myje. Nabywcy mówią, że to również takie urządzenie, które ma wyjątkową wydajność i daje możliwość pozyskiwania większej ilości soku niż w sokowirówce. To takie urządzenie, które będzie można kupić w cenie około 2 tysiące złotych. Znajduje się tam duży otwór wsadowy, który okazuje się być bardzo wygodny dla użytkownika, ponieważ będzie można tam komfortowo wkładać całe owoce czy warzywa, nie będzie trzeba ich wcześniej kroić. Inaczej niż model Angel 8500

Kuvings ma dla nas urządzenie, które jest pionowe, jednoślimakowe i surowiec będzie miażdżony siłą tego jednego ślimaka.

Konkurencją dla tej wyciskarki będzie między innymi firma Hurom, która ma urządzenia w podobnej cenie. Tam pojawia się model Hu 700, który jest kontynuacją tych urządzeń, które firma już wcześniej przygotowywała. Promowany jest jako takie urządzenie, które jest w pełni profesjonalne a więc nadaje się do komercyjnego użytku.

Wyciskarka pionowa, będzie charakteryzować się dobrą jakoscią tak jak Kuvings. Obie mają gwarancję na 10 lat. Jeśli ktoś chce wybierać dla siebie wyciskarkę może między innymi zastanowić się nad nią pod kątem tego ile miejsca ma się na kuchennych blatach. To jak się wydaje ma spore znaczenie, ponieważ dzięki temu nie doprowadzimy do sytuacji, w której urządzenie będzie nam zagracać kuchnię, a czasami taki problem się pojawia. Dlatego właśnie łatwość obsługi i dodatkowo niewielki rozmiar to zawsze czynniki, które mogą przemawiać na korzyść takich urządzeń i warto to brać pod uwagę, szukając dla siebie wyciskarki.