Czy warto kupić blender?

Czy warto kupić blender?

Blender

Blender jako urządzenie miksujące i rozdrabniające to pomocny dodatek do każdej kuchni. W sprzedaży dostępne są dwie wersje. Pierwsza to samodzielne śmigło, które ma specjalną rączkę. Umieszczamy go w dowolnym naczyniu i miksujemy. Druga opcja to pojemnik do którego wkładamy produkty i następnie miksujemy.

Przepisy z blendera

Przy pomocy blendera można przygotować zupy kremowe, koktajle owoce, warzywne oraz rozdrobnić produkty typu twaróg. Praktyczniejsze będą takie modele z wymiennymi ostrzami. Blender zastępuje mikser lub robot kuchenny, które zajmować będą wiele miejsca w kuchni i mają także wiele ciekawych funkcji.

Blender Bamix

Bamix to szwajcarska firma, która produkuje doskonały blender, który będzie wyjątkowo pomocny w kuchni, pozwala na błyskawiczne miksowanie zup oraz sosów a także doprowadzenie do idealnie kremowej konsystencji. Niezastąpiony będzie w trakcie przygotowywania gładkich papek dla dzieci. Spienianie chudego mleka do kawy czy deseru. Doskonale sprawdzi się w trakcie przygotowywania domowego majonezu. W młynku dołączonym do wyposażania uda się zmielić świeże przyprawy. Dzięki bardzo wysokim obrotom będzie można błyskawicznie wykonać wszystkie czynności. Produkt pracuje do 17 tysięcy obrotów na minutę.

Robot kuchenny

Solidna konstrukcja prosto ze Szwajcarii sprawia, że ten sprzęt sprawdzi się rzeczywiście doskonale. Oczywiście urządzenie posiada wszystkie istotne certyfikaty bezpieczeństwa. Blender jest bardzo dobrze oceniany o czym świadczyć może eksport dużych ilości do krajów Europy. USA, Kanady czy Japonii. Części i obudowy są odporne na działanie rdzy oraz kwasów z produktów żywnościowych, dlatego nie niszczą one smaku.

BAMIX De Luxe biało szary

Silnik 230 V, 50 MHz

Moc 180

W Obroty 12000 - 17000 (obr/min)

Izolacja podwójna

Przełącznik zabezpieczony

Długość całkowita 340 mm

Waga 940 g

Długość przewodu 1,9 m

W standardowym wyposażeniu blendera znajdziemy między innymi uniwersalny nóż, tarczę ubijająca, tarczę miksującą, młynek o dużej wydajności i specjalną podstawę z wieszakiem do przechowywania końcówek, dlatego urządzenie powinno się rzeczywiście dobrze sprawdzić. Ta ilość opcji sprawia, żę będzie można w praktyce bardzo dobrze ten sprzęt wykorzystywać.