Wszystko o trawie pszenicznej: Korzyści, które powinni znać właściciele barów z sokami

Wszystko o trawie pszenicznej: Korzyści, które powinni znać właściciele barów z sokami

Nicole Loomis

Jeśli jesteś w trakcie otwierania baru z sokami, prawdopodobnie zastanawiasz się, jakie produkty powinny znaleźć się w Twoim menu. Chociaż w 2015 roku Amerykanie wypili 6,6 galonów soków na osobę, może się okazać, że nie wystarczy mieć w menu tylko tradycyjne soki, takie jak pomarańczowy czy jabłkowy. W dzisiejszych czasach wielu klientów poszukuje wyjątkowych smaków, które dostarczają bogactwa składników odżywczych.

Wyciskanie soku z trawy pszenicznej może być procesem nieco obcym dla Ciebie (a nawet dla niektórych Twoich klientów). Jest to jednak napój o ogromnych możliwościach, który może poprawić zdrowie Twoich klientów - i Twoją sprzedaż. Przyjrzyjmy się bliżej kilku powodom, dla których warto rozważyć inwestycję w komercyjną sokowirówkę do trawy pszenicznej.

  • Może uzdrawiać: Sok z trawy pszenicznej jest przez wielu uważany za skuteczny środek leczniczy, ponieważ zawiera liczne minerały, witaminy i naturalne środki przeciwbakteryjne. Niektóre badania wykazały, że sok z trawy pszenicznej może zmniejszyć stan zapalny nawet u osób z przewlekłym stanem zapalnym spowodowanym zaburzeniami autoimmunologicznymi i poważnymi chorobami. Może to wynikać z faktu, że płyn, który klienci mogą spożywać z sokowirówki z trawy pszenicznej zawiera wysoki procent chlorofilu. Dane pokazują, że chlorofil może hamować aktywność białek wywołujących stany zapalne. Dla klientów, którzy próbują odzyskać siły po kontuzji lub ciężkim treningu - lub dla tych, którzy walczą z trudnymi warunkami zdrowotnymi - trawa pszeniczna może w niektórych przypadkach wyleczyć ich dolegliwości. Dodatkowo stwierdzono, że chlorofil wzmacnia krew, a nawet spowalnia proces starzenia się!
  • To superżywność: Prawdopodobnie wiele słyszałeś o tak zwanych superżywnościach, takich jak borówki, jarmuż, szpinak, awokado i inne składniki bogate w składniki odżywcze. Możesz zaliczyć do nich trawę pszeniczną, ponieważ to, co przygotujesz z pomocą komercyjnej sokowirówki do trawy pszenicznej, będzie bogate praktycznie we wszystko, czego potrzebuje Twój organizm. Napój ten jest nie tylko bogaty w białko i witaminy A, B, C i E, ale także w magnez, wapń i aminokwasy (osiem z nich jest niezbędnych, co oznacza, że człowiek nie może ich wytworzyć i musi je pozyskać z pożywienia). Jeśli klienci chcą zamówić napój, który jest naprawdę zdrowy i pomoże ich organizmowi lepiej funkcjonować, to właśnie ten napój będą im polecać.
  • Może obniżyć poziom cholesterolu: Ostatnie badania wykazały, że trawa pszeniczna może obniżyć poziom szkodliwego cholesterolu i zwiększyć poziom dobrego cholesterolu u osób stosujących dietę wysokotłuszczową. W rzeczywistości, badanie wykazało, że efekty wywołane przez dodanie trawy pszenicznej były porównywalne z efektami wywołanymi przez popularny lek powszechnie przepisywany w leczeniu wysokiego poziomu cholesterolu we krwi. Badanie wykazało również, że dodanie trawy pszenicznej spowodowało wzrost glutationu, przeciwutleniacza, który wspomaga naturalne procesy detoksykacji organizmu w wątrobie. Choć potrzebne są dalsze badania, te wczesne wyniki są obiecujące, jeśli chodzi o wybór naturalnych dodatków do diety w celu uzupełnienia lub zastąpienia leków.
  • Może regulować poziom cukru we krwi: Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś fizycznych skutków wysokiego poziomu cukru we krwi, wiesz, że nie są one przyjemne. Należą do nich nadmierne pragnienie, zmęczenie, częste oddawanie moczu i bóle głowy w krótkim okresie czasu, a także problemy ze wzrokiem, uszkodzenia nerwów i infekcje w dłuższej perspektywie. Dla diabetyków i osób cierpiących na hipoglikemię może to być dobra wiadomość. W niektórych badaniach wykazano, że trawa pszeniczna pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi. Choć nic nie jest jeszcze w pełni rozstrzygające, codzienne dodawanie szklanki świeżego soku z komercyjnej sokowirówki z trawy pszenicznej może złagodzić nieprzyjemne i potencjalnie szkodliwe objawy związane z wysokim poziomem cukru we krwi.

Nie ulega wątpliwości, że inwestycja w komercyjną sokowirówkę do trawy pszenicznej może być bardzo atrakcyjna dla klientów dbających o zdrowie. Aby dowiedzieć się, jak uzyskać sok z trawy pszenicznej jak profesjonalista lub dowiedzieć się więcej o naszych sokowirówkach, skontaktuj się z nami już dziś.